У Черкасах відбувся всеукраїнський турнір по греко-римській боротьбі

В Черкасах відбулись змагання по греко-римській боротьбі. Участь у них взяли 210 спортсменів, турнір носив всеукраїнський масштаб. Тому до обласного центру приїхало чимало представників із різних куточків нашої країни. Змагання проходили протягом двох днів, вони були організовані на честь пам’яті Дмитра Лисуна. Всіх юнаків віком від 12 до 15 років розділили на 15 команд.

До Черкас 27 жовтня приїздили спортсмени із дев’яти областей. Арбітром турніру був Анатолій Самоха, який носить звання майстра спорту України, він приклав чимало зусиль, аби організувати такий захід та запросити більше двохсот борців. Напевне, допомогли поважні люди, які мають широкі зв’язки у спорті. Також цим процесом займались представники товариства «Плечкани». Всі вони допомагали учасникам у бронюванні номерів в готелях, оренді залу та інших моментах.

Арбітр Самоха зібрав журналістів та провів прес-конференцію, присвячену турніру по греко-римській боротьбі. Він повідомив, що участь у змаганнях взяли представники Житомирської, Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Харківської, Черкаської, Вінницької та Сумської областей. Також до списку були внесені спортсмени із Києва. Всі вони показали цікаву гру, а найбільше пристрастей було навколо фінального поєдинку. Як зазначив один із організаторів спортивного заходу, такий турнір по рівню нічим не поступається регіональним змаганням. Самоха вважає, що по цьому показнику його можна прирівняти до чемпіонату України.

До речі, у Черкасах турнір пам’яті Дмитра Лисуна проходить вже третій раз поспіль. У цьому році його було проведено у приміщенні Палацу спорту «Будівельник». В минулий і позаминулий роки змагання відбувались у спортзалі Університету фізичної культури імені Богдана Хмельницького. Але 27 жовтня до обласного центру приїздила рекордна кількість спортсменів. Тому організатори прийняли рішення змінити місце локації. У приміщенні «Будівельника» борці почували себе дуже комфортно.

У суботу вболівальників було більше, ніж в неділю. Це і не дивно, адже 28 жовтня в Україні проходили Парламентські вибори, тому чимало жителів обласного центру взяли участь голосуванні. Будемо сподіватись, що через рік змагання знову будуть організовано у Палаці спорту та подивитись за дійством прийдуть набагато більше глядачів. Принаймні, для цього є всі передумови, оскільки з кожним разом турнір стає все цікавішим.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "У Черкасах відбувся всеукраїнський турнір по греко-римській боротьбі"

Дивитись останні коментарі
  1. Мне больше понравилась финальная часть турнира… Организация турнира была на высоком уровне…

  2. организаторам большое спасибо за инициативу. Турниры по этой борьбе всегда интересны)

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.