У Шполі пройшов спортивний марафон

Шпола взагалі не дуже славиться своїми спортивними талантами. Але все-таки колись тут проживав один чоловік, ім’я якого Іван Чернявський. Свого часу цю людину знали та поважали в Черкаській області і за її межами.

Минулого тижня на честь нього пройшов шостий по ліку легкоатлетичний пробіг. Таким способом мешканці населеного пункту вшанували пам’ять видатного спортсмена. Представники районної ради повідомили, що по маршруту Шпола-Товмач цей марафон є четвертим. Захід був організований за ініціативи групи «Ритм». Її діяльність направлена на створення таких ось марафонів, членами клану є любителі. Також організацією займався центр під назвою «Спорт для всіх» і управління молоді та спорту у Шполянському районі.

За невелику історію проведення конкурс став дуже популярним. Ось цього разу участь у пробігу прийняли 30 чоловік. Причому всі вони є мешканцями не тільки Шполи, а й Кіровоградської та Рівненської областей. Також чимало спортсменів-аматорів приїздило із Сміли. З селищ адміністративного округу до районного центру завітало сім осіб. Вік наймолодшого учасника складав 11 років, цього хлопчину звати Михайло Руденко. Він виріс у Шполі та активними темпами продовжує робити це. Ну а більше всього уваги було прикуто до Дмитра Гречки.

Адже на момент проведення марафону цьому похилому чоловіку було 82 роки. Та сказати, що він старий, язик навіть не повертається. Нарівні з молодшим поколінням поважний учасник нормально переніс фізичні навантаження. Саме хороша фізична форма допомагає йому уникати хвороб, які притаманні людям такого віку.

Естафета проводилась у двох групах. Першій необхідно було здолати 5 кілометрів, аби дібратись від Скотаревого до Товмача. Більш витривалі учасники бігли 21 кілометр, початковою точкою була Шпола, а кінцевою Товмач. На 5-ти кілометровому відрізку кращим став Віктор Комар, який проживає у селищі Васильків. Цю відстань він здолав за 22 хвилини. Срібляну та бронзову нагороду отримав мешканець Шполи та Черкас відповідно. До речі участь у конкурсі взяли і жінки. Серед представниць слабої статі кращою була Руслана Тіщенко.

Звичайно ж, відстань 21 кілометр було здолати важче, тому переможець заслуговував особливої поваги. Ним став Сергій Зайченко із міста Олександрія, що на Кіровоградщині. Спортсмен здолав немалу відстань за 1 годину 16 хвилин. Друге і третє місця за представниками Черкаської області. Мешканці селища Товмач зустрічали учасників естафети піснями та короваєм.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "У Шполі пройшов спортивний марафон"

Дивитись останні коментарі
  1. такие мероприятия очень нужны. Побольше бы молодежи сюда привлекать. Массовость в спорте всегда вдохновляет…

  2. Хорошо, что еще организовываются вот такие соревнования. Приятно видеть бегущих… спортсменов.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.