В Уманському парку планують виселення лебедів

Зовсім скоро у «Софіївці» озера залишаться без лебедів. Відвідувачі парку вже не матимуть змоги сфотографуватись на фоні птахів — красенів. Відселити лебедів планують відразу, як тільки вдарять перші приморозки.
Туристичний сезон у дендрологічному Софіївському парку підходить до завершення, і тим самим, лебедів необхідно буде переселити на зимовий період у більш тепле місце, де їм будуть створені комфортні умови для зимування. Самі птахи морозів не бояться, але крига на ставку може стати причиною поранень лапок, які дуже складно подаються лікуванню.
За словами працівниці парку, інженера Оксани Коритник, у цьому році для птахів на території парку створено своє господарство, де для них налаштовані спеціальні місця. Оскільки, у попередні роки лебедів переселяли до Уманського приватного господарства, де у встановлених спеціальних вольєрах птахи проводили зимовий період. Наразі, господар помер, тому керівництвом вирішувалось питання куди надалі відправляти птахів зимувати. І було прийнято рішення заснувати на території парку своє господарство, в якому буде можливість утримувати лебедів.
Лебеді –постійні жителі Уманського парку. Придбали їх свого часу у заповіднику «Асканія Нова». Деяким з них вже по 5 років. Загальна кількість нараховує 9 птахів, серед яких два чорних лебедя, та 7 білих.
На своє переселення очікують ще одні «жителі» Софіївських ставків – риби. Перенести їх планують до «Акванарію» — виставкової зали, що знаходиться також на території парку.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "В Уманському парку планують виселення лебедів"

Дивитись останні коментарі
  1. Да, можно часами стоять и наблюдать за ними. даже еду берут грациозно …

  2. Очень красивые и верные птицы. Главное, чтобы вернули обратно потом. Удачной зимовки (((

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.