Великодній конкурс у палаці молоді

Конкурс «Великодні Барви» відбудеться найближчим часом у черкаському Палаці молоді, колектив якого запрошує бажаючих прийняти у ньому участь.
Писанка – один з найголовніших символів такого прекрасного свята, як Великдень. Вона вважається не тільки прикрасою, але й витвором народного художнього мистецтва. Тож Ольга Сисоєва, директор Палацу молоді, пропонує за допомогою такого конкурсу привернути якомога більше уваги молоді до цього великого свята. Кожен має можливість виявити або показати свої таланти в прикрашанні писанок, беручи участь у конкурсі.
Прийняти участь у змаганні можуть усі громадські представники міста Черкаси, учні Південно-Західних районів, та студентські колективи.
За планом святкової програми, переможців очікують призи, будуть проведені уроки прикрашання писанок, усіх учасників чекають веселі забави. Родзинкою конкурсу стане оздоблення страуси них яєць, які потім стануть прикрасою на виставці писанок у місті Черкаси.
Для участі у конкурсі необхідно зареєструвати свою команду з двох-трьох осіб за телефоном – 65-40-87 ; та придумати унікальне оздоблення, яке має бути впродовж години опинитись на макеті у формі яйця з дерева.
Збираємось у Палаці молоді у фойє, дата проведення орієнтовно 12 квітня о 15.00

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.