Вимога позбутися заборгованості по заробітній платі бюджетникам

Близько 6,3 мільйонів гривень складає на цей момент заборгованість по заробітній платі черкаським бюджетникам. І це відбувається на території усієї країни. За ці державні повноваження коштами з власного місцевого бюджету розраховується казначейство. У Кабінет Міністрів, до Прем’єр-міністра України та Міністра фінансів надійшло звернення з вимогою позбутися заборгованості по заробітній платі бюджетникам на всеукраїнському рівні.
Наталія Джуган, директор департаменту бюджетної політики повідомила, що не міська влада винна, що працівники черкаської галузі освіти не отримали свою платню вчасно. – Ще 27 березня нами була подана заявка на отримання позики. Але казначейство вирішило не давати її для покриття короткострокового касового розриву, тому, що на даний момент проходить вилучення коштів єдиного рахунку казначейства. Адже планується покриття багатьох соціальних виплат та пенсійних нестач.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Вимога позбутися заборгованості по заробітній платі бюджетникам"

Дивитись останні коментарі
  1. Несчастным бюджетникам еще и зарплату задерживать – это кощунство(( Какие высокопарные слова: избавиться от задолженностей…

  2. Сколько, помню, всегда перед выборами появляется задолженность по заработной плате перед бюджетниками(

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.