Хотіла 3000 доларів, а опинилась за ґратами

Багато мешканців Черкаської області дивуються назвою одного з населених пунктів. В нашому регіоні є селище, яка отримало ім’я Гроші. Розташоване воно в Золотоноському районі. Керує цим населеним пунктом жінка, ось нещодавно вона була замішана у кримінальній ситуації. Голову сільської ради звинуватили у тому, що вона вимагала хабар. Посадова особа бажала заробити незаконним методом 3 тисячі доларів.

Співробітники правоохоронних органів майже розкрили цю справу. За їх словами, представниця влади працювала у тандемі з іншою жінкою. Остання також займала високу посаду, вона працювала спеціалістом по земельним ділянкам при сільській раді.

Справа в суд поки що не була направлена, оскільки міліція має знайти всі докази причетності у криміналі. Згідно з попередньою інформацією, на протязі останніх півтори місяців дует у складі двох жінок вимагав гроші, а замість цього надавав у користування земельну ділянку.

Скоріш за все, загальна площа території становить 4 гектари. Звичайні люди хотіли використовувати грунт для ведення сільського господарства. І багатьом мешканцям за встановлену плату вдалось досягти власної мети. У них не було виходу, адже представники влади не надавали іншого способу отримати у володіння землю.

Як говорять представники міліції та прокуратури, видача хабара проходила у різних місцях та в декілька етапів. Спершу потенційний користувач передав сільській голові 500 умовних одиниць. А вже наступного дня житель «винагородив» очільницю Грошей 2,5 тисячами доларів. Цього разу зустріч відбулась зовсім неподалік від приміщення сільської ради. Для жінки все закінчилось би добре, якби мешканець не повідомив про вимагання коштів правоохоронним органам. Тому як тільки відбулась передача хабара, голову одразу ж затримали оперативні служби.

Наразі вона знаходиться за гратами та очікує початку судового розгляду. Звичайно ж вам цікава доля жінки, яка була спільницею. Почувши щось недобре, вона зникла у невідомому напрямі. У даному випадку працівниці землеустрою допомогла інтуїція, але вдача не може переслідувати все життя. То ж прокуратурою Черкаської області була збуджена кримінальна справа за статтею 368 частиною 3. Ця постанова передбачає собою видачу хабара посадовій особі. Сума 3 тисячі доларів є особливо великою, саме тому двох жінок судитимуть по цьому закону. Скоріш за все, тепер багато селищ Черкащини будуть перевірені на наявність порушень кримінального характеру.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "Хотіла 3000 доларів, а опинилась за ґратами"

Дивитись останні коментарі
  1. Если вовремя поделится, дело закроют. Украина занимает одно из первых мест в рейтинге по взятничеству. так что, все по плану. Там взяла, там отдаст(

  2. Редко правоохранительные органы занимаются взятками. Тяжело доказывать. Скорее всего, долго разрабатывали этого чиновника(

  3. Согласно учениям феншуй, село под названием “Гроші” должно быть перспективным, прибыльным для руководителей. А женщинам просто не повезло. По сельским советам такие сделки сплошь и рядом, иначе земли не видать.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.