За підтримки обласної влади придбано новий цифровий флюорограф Центральній лікарні міста

У Черкаській ЦРЛ відкрито рентген-кабінет, який оснащено новим цифровим флюорографом. На придбання такого апарату з міського бюджету було виділено 530 тисяч гривень.
Такий флюорограф має безліч переваг перед застарілими апаратами. Він полегшує інтерпретацію та обробку зображення, зручність архівування результатів. Ще однією вагомою перевагою є й те, що результат обстеження потрібно чекати всього декілька хвилин.
На такому обладнанні ризик опромінення рентгенівськими променями хворого зводиться до мінімуму. А результати видані флюорографом дають змогу встановлення більш точного діагнозу. Також, апарат дозволяє запис результатів на цифрові носії. Використання цифрових флюорографів значно дешевше та ефективніше, воно дає змогу обстежити за день більше сотні пацієнтів, констатує головний лікар.
2012 рік на Черкащині оголошено роком медицини, тому саме оновленню апаратури лікарень, забезпеченню необхідними матеріалами і ліками, віддано пріоритети у роботі владних структур. В порівнянні з 2011 роком, в 2012 році на галузь охорони здоров’я виділено на 6 мільйонів гривень більше.
Лікарі-рентгенологи радять жителям міста 2 рази на рік проходити обстеження. Флюорографія здійснюється безкоштовно.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.