За рік зарплата працівників сфери освіти Черкас та області зросла на 400 гривень

За повідомлення голови Черкаської обласної державної адміністрації зарплата працівників сфери навчання зросла за рік на 400 гривень. Так зарплата працівників сфери освіти збільшилась на 365 грн., а зарплата педагогів на 400 грн. Зарплата ще не приведена до вимог законодавства України, але позитивна динаміка спостерігатиметься й надалі, запевнив Сергій Тулуб.

Також, з його уст прозвучало суворе зауваження на адресу керівництва Головного управління освіти, за дуже повільні темпи надання житла освітянам. Адже, за 2011 рік тільки 20 родин отримали житло, а пільгові іпотечні кредити отримало 37 родин. Лише в Черкасах 180 родин освітян потребують житла, а загалом по області таких родин ще 60.

На даний момент заборгованість по зарплаті працівникам освіти відсутня. До вимоги держаних норм на 1 жовтня 2012 середня зарплата педагога становитиме – 2304 грн., зарплата працівників освітньої галузі – 1936 грн.

 
 

Ще з цієї рубрики:

 

Коментарі до запису "За рік зарплата працівників сфери освіти Черкас та області зросла на 400 гривень"

Дивитись останні коментарі
  1. Да, нам, учителям, стараются повысить зарплату. Но, это настолько мало, что нет слов. Потому что и высчитывают достаточно много, т.к. с повышением зарплаты, уходят льготы. А про молодежь вообще речи нет. На такую зарплату прожить невозможно.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.