Забруднення навколишнього середовища коштувало черкаському бізнесу майже 30 мільйонів гривень

З початку року черкаські суб’єкти господарювання сплатили до зведеного бюджету 29,8 млн. грн. екологічного податку, в тому числі до спеціального фонду місцевого бюджету надійшло майже 10,3 млн. грн. “Це на 4 млн. грн. більше, ніж у січні – жовтні 2013 року”, — зазначив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

За його словами, завдяки позитивній динаміці з надходжень екологічного податку, будуть виконані державні програми зі збереження і розвитку екологічного фонду міста, захисту навколишнього середовища та раціональному використанню природних ресурсів.

ДПІ у м. Черкасах нагадує, що з 1 січня 2014 року ставки екологічного податку становлять 100 відсотків (у 2013 році становили 75%) від ставок, передбачених статтями 243-246 Податкового кодексу України за викиди в атмосферне повітря стаціонарними та пересувними джерелами забруднення, за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти та за розміщення відходів.
Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання, які мають автономні системи опалення, також є платниками екологічного податку в частині викидів від стаціонарних джерел забруднення.

Терміни подання податкових декларацій та сплати екологічного податку наступні:
– за ІІІ квартал п. р.: 10 листопада (подання) та 19 листопада 2014 року (сплата);
– за ІV квартал п. р.: 9 лютого (подання) та 19 лютого 2015 року (сплата).

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У М. ЧЕРКАСАХ
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ
18002, Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235, тел. 35-91-58, факс 54-14-88; e-mail: gromodpi@i.ua

 
Статья прочитана раз(a).
 

Комментариев нет.