Завдяки чигиринським лісовикам на місці пустиря невдовзі зазеленіє діброва

Нині дубовий ліс радує око, зростаючи на місці, де ще вчора господарював пустир. У Чигиринському лісництві Районна рада разом із працівниками місцевої райдержадміністрації та лісовиками створили нову діброву площею 0,8 гектара. Посприяла цьому заходу спільній щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», в якій активно бере участь місцева влада.
Районна влада вважає що має показувати за власним прикладом усій громадськості, як потрібно працювати задля навколишньої природи. Тому і у цьому році районне керівництво стало одним з найактивніших учасників заходу.
Директор Чигиринського лісгоспу Петро Пилипенко розповів, що задля створення діброви на місці пустиря, знадобилося більше 4 тис. саджанців звичайного та червоного дубу, які були вирощені на власних підприємницьких розсадниках. З завданням держслужбовці добре справились, не дивлячись на те, що грунт у цій місцевості глинистий, працювати з таким не легко. У якості нагороди, учасники акції були нагодовані лісовою кашею, та смачною юшкою після завершення важкої праці.

 
 

Ще з цієї рубрики:

  • Творча щорічна акція у Смілянс...

    Кожного року в Україні відбувається акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках», в якій можуть ...

  • Традиційне примноження природн...

    Ще у квітні 2011 року черкаським головою ДПС Петром Хукаленком була впроваджена традиція ...

  • Рідкісні і зникаючі види росли...

    Мелодія, що ніколи не надокучає, що зцілює тіло та живить душу, мелодія найсвітлішого та ...

 
Юзза лучшее туристическое снаряжение.

Тут ви можете написати відгук

* Текст коментаря
* Обов'язкові для заповнення поля

Увага: всі відгуки проходять модерацію.