03.04.2013

Зловмисники погрожували замінувати банкДвоє мешканців обласного центру погрожували нанести шкоду приміщенню відділення одного із місцевих банків за допомогою вибухівки. На щастя, злочинці були не професіоналами, а тому вони не помітили, як один із працівників натиснув кнопку виклику охорони. Ця новина одразу ж надійшла до чергового відділення міліції. Тому через декілька хвилин до банку прибули представники силових структур.

Як з’ясувалося, двоє чоловіків під погрозами замінування вимагали негайну виплату грошей. Зловмисники були затримані прямо у відділенні банку. Сумка, в якій, за словами одного із злочинців, була вибухівка, знаходилась поруч з касовим вікном. Та як з’ясувалося пізніше, підривати заклад ніхто не збирався. В ході огляду місця події співробітники міліції не виявили жодних вибухонебезпечних речовин і предметів. Таким чином вони прийшли до висновку, що зловмисники блефували.

Правоохоронці встановили, що злочинці є мешканцями Черкас, їх вік складає 52 та 53 роки. Один із них у минулому вже відбував покарання у місцях позбавлення волі. Порушники без вагань зізналися у скоєному і пояснили причину злочину. За їх словами, вони нещодавно до відділення банку з метою отримання грошової виплати. Та з невідомих причин працівники установи відмовили клієнтам у видачі коштів, за що останні почали погрожувати мінуванням. Один із чоловік повідомив, що вибухівка знаходиться у його сумці. Але зловмисники не врахували один фактор, у приміщенні кожного банку є екстрена кнопка виклику міліції. Завдяки їй правоохоронці прибули на місце події за лічені хвилини.

За фактом злочину порушено кримінальну справу по ст.259 КК України. Ця сфтаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до шести років. Особливо не пощастило одному із чоловіків, який раніше вже був судимий. Оскільки злочинці зізналися у скоєному, справа буде передана до суду найближчим часом.