Дві пожежі за 3 дні

Діти мабуть дуже хотіли відзначити свято незвичним способом, тому вирішили трохи погратись з вогнем. Вони є мешканцями селища Моринці, що знаходиться в Корсунь-Шевченківському районі.

Катастрофа відбулась в 15:25, принаймні, саме в цей час рятувальники дізнались про пожежу. Хлопчики віком 10 та 14 років залишились вдома без догляду дорослих. Наразі тривають шкільні канікули, тому батьки відвезли своїх діток до села, аби ті відпочили перед черговим навчальним роком. Перебуваючи у хаті наодинці, їм стало сумно, тому вони почали шукати способи розважитись. Перший метод для них виявився вдалим.

В даному випадку нічого краще сірників бути не може. Як тільки була знайдена «зброя», хлопці шукали речі, які б можна було підпалити. І тут на стороні «піротехніків» була вдача, вони виявили залишки від сіна. На згустку засобів для утеплення діти вирішили перевірити наскільки сірники ефективні.

Того дня в селищі царював поривчастий вітер, саме він і розповсюдив вогонь. Згодом полум’я дійшло до копиці, а через деякий час воно заполонило і сарай. Юнаки, зрозумівши масштаби трагедії, почали кликати на допомогу.

За декілька хвилин до подвір’я забігли сусіди та почали гасити вогонь. Але вже було пізно, стало ясно, що тут без допомоги рятувальників не обійтись. Тому односельці вирішили зателефонувати за номером «101». Спеціалісти ліквідували загрозу, принаймні вдалось врятувати сарай. Звичайно ж, копиця згоріла вщент. Але в даному випадку найважливіше піклуватись про здоров’я дітей. На щастя, ніхто внаслідок катастрофи не постраждав.

Вранці 26 серпня на території Черкаської області знову трапилась пожежа. Відбулась вона в селищі Чесновка, що в Лисянському районі, загорівся один із будинків. Як повідомляють експерти, чинником виникнення полум’я стало коротке замикання в проводці. А все розпочалось із-за автомобільного акумулятора. Господар будинку вирішив поставити пристрій заряджатись. Але в ніч з 25 на 26 число відбулось перевантаження мережі, саме цей фактор і спричинив пожежу.

Враховуючи, що полум’я виникло в гаражі, його поширенню нічого не заважало. До речі цей об’єкт прибудований до житлового приміщення, воно в свою чергу теж постраждало. На жаль, внаслідок даного інциденту не обійшлось без жертв. Під час пожежі у будинку перебувала 71-річна жінка та 76-річний чоловік. Із-за великого насичення їдкого диму господарі отруїлись та померли ще до приїзду рятувальників.

 
Статья прочитана 1282 раз(a).
 

Комментарии к записи "Дві пожежі за 3 дні"

Посмотреть последние комментарии
 • Dimon пишет...
  24.09.2012 в 21:04

  о це вогник!!!

 • Анастасия пишет...
  07.10.2012 в 20:28

  мда, вот это развлекуха для школьников.. и это все от недостатка воспитание, слава Богу хоть живы все

 • Татьяна пишет...
  13.10.2012 в 14:24

  С одной стороны детям в руки спички давать нельзя!!! С другой — 14 лет мальчику — его часто называют уже молодым человеком. Неужели в таком возрасте не научился пользоваться предметом домашнего обихода — спичками. «Розважились» одним словом.

 • Николай пишет...
  19.11.2012 в 13:52

  Опасный возраст 10-14 лет — все говорят. Но не совсем же безмозглые? Думать, хоть немного надо, что делать…((

 • Аля пишет...
  19.11.2012 в 13:54

  а зарядка аккумулятора — не хило закончилась… Сколько мы ставим на подзарядку и дома и на гараже… Пора задуматься((

Оставьте свой отзыв!

WordPress Blog