Нелегке життя Черкаських мамочок

З чим тільки не приходиться зіткнутися новоспеченим мамам у Черкасах, коли вони виходять на прогулянку з дитячими візочками.
Виходячи з квартири, починаються перші ускладнення, якщо будинок не має ліфта жінці приходиться своїми силами зносити 17-23 кг коляску, таким же чином долати шлях після прогулянки. В тих будинках, де є ліфти, є труднощі при подоланні сходів на першому поверсі –відсутність пандусів, набагато ускладнює цей процес.
Байдужість до мам з візочками проявляється на кожному етапі, будь-то зайти у магазин, аптеку, ніхто не поспішає притримати двері, а про те, щоб пропустити без черги – не може бути і розговору. Багато закладів не мають не те , що пандусів, а іноді вхідні двері настільки вузькі, що потрапити у приміщення не являється можливим.
Щоб добратися до парку, де можна спокійно посидіти поки дитина спить, або де можна погратись більш дорослій дитині, матусі треба здолати шлях по вузькій тротуарній дорожці з ямами. На самому майданчику гуляють не тільки батьки з дітками, але й власники домашніх тварин, які майже не реагують на зауваження мам про те, що ця територія розрахована, перш за все, для дітлахів. Відсутність зелених насаджень, робить прогулянку у спеку неможливою.  
Місцевий транспорт майже непристосований для перевезень мам з колясками. В основному по місту їздять невеликі маршрутки, або автобуси до яких просто нереально занести візочок. Та й на екологію вони дуже впливають, що в свою чергу погано позначається на продуктах. Тому потрібно придбати дозиметр излучения интернет магазин допоможе знайти придатний варіант. 
Скрутна система по відношенню до мам з малими діточками і в медичних закладах, щоб попасти до будь-якого лікаря, потрібно з самого ранку приходити і записуватись на прийом на інший день. Але ж не в усіх є можливість оставляти малечу на рідних, знайомих, то й приходиться долати шлях до лікарні разом з дитиною. А без попереднього запису, на прийом попасти просто нереально.
Вихід з даної ситуації є лише один, мама своїми силами треба долати існуючі перешкоди. У будинках, де немає ліфтів і пандусів, але вхідні двері зачиняються на ключ – можна візочок оставляти на першому поверсі, попередньо прив’язуючи його до стіни, або батареї; можна користуватися слінгом, щоб не оставляти дитину саму, поки будете зносити на низ коляску, або взагалі оставляти візок дома. 

 
Статья прочитана 1267 раз(a).
 

Комментарии к записи "Нелегке життя Черкаських мамочок"

Посмотреть последние комментарии
 • Николай В. пишет...
  07.11.2012 в 12:32

  Очень актуальная статья, а выводы не очень. Мамы все смогут сделать сами: и пройтись по всему городу с ребенком на руках, чтобы погулять в отдаленном парке. Вместо того, чтобы городским властям уделить внимание зеленым насаждениям, это же несложно и период подходящий. Людям стать немного приветливее, лестницы оснастить хотя бы деревянными пандусами и т.д. Все в руках человеческих и не только мам.

 • Нила Н пишет...
  09.11.2012 в 12:32

  давно известно, что наши женщины самые терпеливые )))

 • Ольга пишет...
  10.11.2012 в 18:27

  Пусть город выделит участок для парковой зоны, а деревья можно посадить своими силами ))) Столько саженцев на дачах пропадает…

 • Дмитрий пишет...
  19.11.2012 в 15:38

  Уже давно по городам ставится вопрос о пандусах. При новых постройках этот вопрос учитывается, а вот там, где лестница расположена давно — вопрос. Вот над чем надо подумать и обязать собственников или арендаторов сделать необходимые мероприятия…

 • Рита пишет...
  19.11.2012 в 15:40

  Казалось бы, чем занята мама в декретном отпуске. Как оказалось занятий — масса. Одно посещение врача — целое событие…

Оставьте свой отзыв!

WordPress Blog