Регіонал признався, що порушує закон

Коли Партія Регіонів прийшла до влади, то депутати пообіцяли, що будуть чесними з людьми. Ці слова нещодавно підтвердив Геннадій Бобов під час зустрічі з населенням в рамках агітації. Регіонал наніс візит до селища Таганча. Під час своєї промови він признався присутнім у залі, що в процесі своєї діяльності неодноразово переступав межі закону.

Причому за словами депутата, його навіть не мучить совість за скоєні злочини. Мешканці селища власне кажучи і не здивувались, після таких слів на їх обличчях з’явились посмішки. До речі Бобов ясно сказав, що і надалі порушуватиме закон аби досягти успіху. Тепер населення підтвердило свої думки щодо представників Партії Регіонів.

До речі ця особа носить звання Героя України. Такого статусу регіонал набув під час правління Віктора Ющенка. Причому сам екс-президент і присвоїв Бобову це звання. Як виявилось, зробив це помилково. Нам дуже соромно, що у нас такі «герої». Напевне спочатку депутат і не бажав відкривати всі карти. Але один із присутніх задав йому провокаційне питання. Депутату дорікнули мовляв він порушує закон, та запитали, що збирається робити у такому випадку. Партієць прямим текстом відповів: завжди так робив і свою методику змінювати ні в якому разі не збирається. Причому сказав так гучно, аби всі це почули і повторив декілька разів.

Ця особа є дуже відомою у Черкаській області. Представника влади нерідко називають «цукровим королем», оскільки під його керівництвом веде свою діяльність організація «Панда». Не тяжко здогадатись, що саме виготовляється на цьому заводі. Геннадій Бобов подав свою заявку на 196-й мажоритарний округ, який знаходиться в нашому регіоні. Тепер ви і самі знаєте що саме собою представляють регіонали. Раніше про їх несанкціоновані дії говорили лише в народі, а тепер вони не соромляться про це говорити населенню.

Можливо, в Партії Регіонів не всі такі, є багато хороших прикладів. Але ми маємо зробити так, щоб від подібних Бобову депутатів ні в якому разі не залежала доля жителів Черкащини. Вищесказана заява набула великого резонансу в інтернеті. Населення наразі активно контролює хід розвитку подій. Адже людям дуже цікаво, чи звернуть свою увагу на таку промову представники правоохоронних органів. Можна прийти до висновку, що депутат власноруч признався у злочинах. Як мінімум, прокуратура має перевірити діяльність цукрового заводу на наявність фактів порушення.

 
Статья прочитана 828 раз(a).
 

Комментарии к записи "Регіонал признався, що порушує закон"

Посмотреть последние комментарии
 • Анастасия пишет...
  06.10.2012 в 19:56

  Я уже ничему не удивляюсь, хоть один политик признался, что нарушает закон, только жалко что даже его заявление ничего не изменит

 • Чебров пишет...
  20.10.2012 в 12:29

  Партия регионов особенная, а рейтинг падает. Этот признался, а сколько таких, что делают молча?

 • Мина пишет...
  19.11.2012 в 14:20

  Чего не отнять, так в красноречии депутатам ПР не занимать…

 • Антонина пишет...
  19.11.2012 в 14:24

  Все это сделано для пиара. Наивно полагать, что правоохранительные органы будут заниматься проверкой деятельности предприятия без особого на то распоряжения (

 • Дядя М пишет...
  19.11.2012 в 14:26

  Каждая структура работает по своему графику запланированному заранее. Правоохранительная структура — не исключение. Во-вторых, эта речь была согласована, перед тем как ее произносить… так что, все очевидно…

Оставьте свой отзыв!

Free WordPress Themes