Школярі обміняли залізничне полотно на пиво та цигарки

Віднині державне майно розкрадають не лише безхатченки, а й звичайні школярі. Юнаки вирішили трохи «підробити», щоб мати в кишені хоча б якусь копійочку. Для цього розібрали залізничне полотно та розкрали деталі. Вони важать чимало, йому їх можна було б дуже вигідно продати. Учні зібрали деталей, загальна маса яких склала цілих 400 кілограм.

Та факт порушення виявив не працівник металобрухту, як цеінодібуває, а залізничний технік. У заяві правоохоронним органам він зазначив, що крадіями було вилучено 155 милиць та 31 підкладку. Оперуповноважені одразу ж розпочали пошукові роботи по гарячим слідам. Результату довго чекати не довелось. Міліціонери виявили, що розкраданням майна стали три учні 9-го класу та ще один семикласник.

Як повідомляється, всю купу заліза у юнаків викупив їх односільчанин. За це він надав своїм підопічним невеличку матеріальну винагороду. Отримані гроші школярі витратили на «дуже цінний» продукт – цигарки та пиво. Варто тільки собі уявити, наскільки розбагатів організатор «угруповання».

Коли співробітники правоохоронних органів піймали юних порушників, ті зізнались у скоєному злочині. Хлопцям було дуже важко зазирнути в очі своїм батькам. Звичайно, за таке діяння нікого до колонії саджати не будуть, оскількиучні не досягли 18-ти років. А от батькам було не солодко. Міліція надала їм протоколи, згідно з якими, вони не приділяють необхідної кількості часу для виховання власних дітей. Поки що документ має адміністративний характер.

На сьогоднішній день вирішується питання стосовно збудження карної справи по факту крадіжки. Це перше порушення збоку школярів, тому у випадку чого покарання не буде занадто суворим.

Відзначимо, що 12-річний та троє 14-річних хлопців скоїли злочин під час канікул. Напевне, їм було сумно проводити вільний час, а на розваги, яких сьогодні чимало, грошей небагато. Тому вони пішли на таку авантюру. На даний момент міліція не розголошує, чи будуть застосовані дії до чоловіка, який запропонував юнакам розібрати залізничну конструкцію. Далеко не радісна для учнів новина була направлена до керівництва закладу, де хлопці здобувають знання. Класні керівники мають провести відповідні заходи. Щоб розібратись, чи потрібно збуджувати карну справу, необхідно організувати детальну перевірку. По її закінченні правоохоронні органи вирішать, що далі робити з юними злочинцями.

 
Статья прочитана 1870 раз(a).
 

Комментарии к записи "Школярі обміняли залізничне полотно на пиво та цигарки"

Посмотреть последние комментарии
 • Галина Николаевна пишет...
  13.11.2012 в 15:08

  Винахідність школярів вражає маштабністю. Варто створювати робочі місця і для школярів, щоб вони могли заробляти карманні гроші. Тоді таких ситуацій можна буде уникнути…

 • Татьяна пишет...
  14.11.2012 в 12:06

  У родителей зарплата маленькая (если вообще есть), дать не могут, так детки сами себе решили на жизнь достать. Только теперь дороже обойдется…

 • Тим пишет...
  15.11.2012 в 20:45

  Безнадега и в Африке безнадега. А кушать то хочется. А малышам хочется еще и сладенького … Но воровство надо наказывать, прежде всего родителям…(

 • Татьяна пишет...
  16.11.2012 в 18:37

  Очень жаль, что такие случаи имеют место… Необходимо работать с такими ребятами…(

 • Лялина пишет...
  19.11.2012 в 13:32

  Хорошо погуляли мальчики. А о последствиях никто не думает…

 • Нинель пишет...
  19.11.2012 в 13:33

  О родителях тоже никто не думает. Ведь в этом возрасте за них несут ответственность в первую очередь родители.(

 • Анна пишет...
  19.11.2012 в 13:36

  А вообще, кто то о чем то думает? Воровство- есть воровство. Какие могут быть оправдания по поводу отсутствия денег, нехватки рабочих мест и т.д (

Оставьте свой отзыв!

Free WordPress Themes