Суми податків для підприємців зменшено

Скоріш за все державний уряд розпочав потихеньку «чухатись» і розуміє всю ситуацію, яка діє в регіоні. Це ми маємо на увазі останню зустріч Петра Хукаленка з підприємцями Черкащини. Під час засідання головний податківець ввів присутніх у залі в стан холодного поту. Це і не дивно, адже він повідомив, що починаючи з поточного року тиск на бізнесменів зі сторони служби буде значно понижений.

Згідно з задумом, показники загальних поборів зменшаться в два рази, крім того очікуються позитивні на користь бізнесменів зміни у ПДВ. Тепер податок на додану вартість буде меншим на 10%. Але представник влади пояснив чому були прийняті такі рішення. І якщо читати між рядків, то можна зрозуміти: перш за все це зроблено не для полегшеного життя підприємців. Адже із-за великого тиску тим приходиться всі свої справи переводити у «тінь», внаслідок чого ми зіштовхуємось з такою річчю як відмивання коштів. А бувають випадки коли бізнес стрімко йде вгору, але із-за податкової його доводиться згортати. Таких жертв налічується не одна тисяча. За словами Хукаленка, у черкаській області дуже плачевна ситуація щодо «тіньових підприємців». Згідно зі статистикою, таких на території регіону щонайменше половина.

Саме тому влада вирішила піти на поступки, аби не допускати подібних ситуацій. Крім того партія бажає покращити позиції у політичному рейтингу. Нам залишається чекати і гадати чи справді податкова не буде тиснути на підприємців. Хоча багато мешканців дотримується зовсім іншої думки. Вони вважають, що як тільки закінчаться парламентські вибори, то про нову постанову одразу ж всі забудуть.

Населення знає приклади, коли Янукович обіцяв черкащанам зовсім нове життя. Та наразі якихось здвигів по фазі вони не відчувають, навіть навпаки, ситуація погіршилась. Під час агітаційної кампанії майбутній Президент обіцяв зробити податкову систему ліберальною. Та замість цього підприємці нині живуть по здирницькому кодексу, внаслідок чого їм доводиться свої справи переводити у «тінь».
А взагалі Янукович часто виступає з ініціативою зробити весь український бізнес легальним. Можливо, черкаські посадовці навмисне не виконують накази, адже в багатьох других регіонах ситуації було виправлено. Взяти хоча б сусідню Кіровоградську область, де комісія оштрафувала декілька десятків підприємців. Ну що ж, чекаємо середину осені, цей період нам і дасть відповіді на багато питань.

 
Статья прочитана 1258 раз(a).
 

Комментарии к записи "Суми податків для підприємців зменшено"

Посмотреть последние комментарии
 • Анастасия пишет...
  09.10.2012 в 21:07

  Неужели наше правительство хоть что то делает? удивительно конечно…
  Только почему городские власти не выполняют приказы совсем не ясно(

 • Степан пишет...
  16.10.2012 в 13:09

  Тема про налоги всегда актуальна, особенно сейчас, с вступлением в силу нового кодекса. С одной стороны власть обещает снизить налоговый груз на предпринимателя, а с другой хочет в новом году ввести в действие новые социальные платежи. В. Янукович не один раз говорит об этом с экранов телевизоров

 • Степан пишет...
  16.10.2012 в 13:10

  Тема про налоги всегда актуальна, особенно сейчас, с вступлением в силу нового кодекса. С одной стороны власть обещает снизить налоговый груз на предпринимателя, а с другой хочет в новом году ввести в действие новые социальные платежи. В. Янукович не первый раз говорит об этом с экранов телевизоров

 • Мишаня пишет...
  19.10.2012 в 14:17

  Думаю, что до парламентских выборов мало что поменяется. А вот потом, — мало что изменится от сегодняшнего курса. Так как основная политическая сила останется у власти

 • Татьяна пишет...
  22.10.2012 в 13:14

  Самое интересное, что сейчас много таких предпринимателей, которые работают не зарегистрировавшись как ФОП, и им даже штрафы выписать не могут.

 • Татьяна пишет...
  24.10.2012 в 11:18

  Уменьшению сумм налогов сильно радоваться не стоит, потому что 2013 год готовит нам новые поступления в госбюджет за счет среднего бизнеса.

 • Рита пишет...
  19.11.2012 в 16:42

  радоваться зарано. как правило, на смену одних проверяющих и карающих приходят три других(((

 • Алина пишет...
  19.11.2012 в 16:44

  Тема налогов всегда актуальна. После выборов все вернется на круги своя. Сегодня убрали, завтра добавят. Надежды на лучшее становится все меньше(

Оставьте свой отзыв!

Weboy